Eng
Головна / Новини /

Ще один проект фонду у Хмельницький області

photo
Минулого тижня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Деражнянською міською територіальною громадою.

Минулого тижня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Деражнянською міською територіальною громадою.

Містечко стало прихистком для майже 3000 внутрішньо переміщених осіб.

Міський голова Ковпак Андрій Миколайович підтримав ініціативу по створенню проектів нового будівництва на території міста для розміщення ВПО. В Деражні було визначено 3 перспективних ділянки під забудову та група архітекторів нашої спільноти вже надала кілька варіантів пропозиції щодо розміщення житла для ВПО. Наразі ведеться проєктно-вишукувальні роботи по ділянці на масиві «Цукровик», де планується будівництво багатоквартирного будинку.

Ми продовжуємо роботу і з іншими ОТГ, які готові розмістити в себе проекти житла для ВПО. Також відкриті до діалогу з представниками будівельних компаній, архітектурних бюро, виробників будівельних матеріалів тощо.

Працюємо далі!

Останні

05.07 | Новини REBUILD UKRAINE Forum в Варшаві 4 липня у Варшаві відбувся перший захід, організований благодійним фондом "Житло для ВПО" спільно з партнерами 24.06 | Новини Меморандум про співпрацю з Ірпінською міською радою 23 червня благодійна організація «Благодійни фонд «Житло для ВПО» підписала Меморандум про співпрацю з Ірпінською міською радою 07.06 | Новини Українці подали понад 200 000 заявок на відшкодування зруйнованого житла Всього зафіксовано 14 млн кв. м зруйнованого житла. Пошкоджено, за оцінками Київської школи економіки, 35 млн. кв. м житла. 06.06 | Новини Ще один проект фонду у Хмельницький області Минулого тижня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Деражнянською міською територіальною громадою. 28.05 | Новини Перші Загальні Збори БО «БФ «Житло для ВПО» 26 травня, відбулися перші Загальні збори фонду. 03.05.2022 | Новини Уряд спростив порядок оновлення будівельних норм на час дії воєнного стану Уряд ухвалив рішення, яке дозволить в умовах воєнного стану оперативно розробляти будівельні норми та вносити зміни до них.