Eng
Головна / Новини /

Перші Загальні Збори БО «БФ «Житло для ВПО»

photo
26 травня, відбулися перші Загальні збори фонду.

26 травня, відбулися перші Загальні збори фонду. До учасників фонду увійшли усі охочі.

Якщо ви не встигли цього зробити, то ви завжди можете зробити це у зручний для вас час. Детальніше тут https://cutt.ly/JH4adcq

На Загальний зборах учасників було затверджено основні напрямки діяльності Фонду, а саме:

  1. Залучення фінансування та робота з донорами і партнерами.
  2. Підготовка проектів на подачу заявки на фінансування.
  3. Комунікація внутрішня і зовнішня. GR.
  4. Співпраця з ресурсною базою (матеріальні ресурси-виробники-підрядники-логістика).
  5. Міжнародне партнерство.

Також була сформована Рада Фонду, до якої увійшли Андрій Міщенко, Дарина Журило, Ігор Коржук, Олександра Федотова, Ольга Єрошенко, Олег Бойчук, Юлія Кузнєцова, Леонід Ліщук, Святослав Охріменко, Руслан Земляний.

Вітаємо нових членів Ради Фонду!

Нагадаємо, що ініціатива працює в форматі робочих груп та щотижневих зустрічей. Якщо ви, раптом, і досі не залучені у роботу окремих груп та готові долучитися, будь-ласка, звертайтеся до кураторів робочих груп:

1) Юлія Кузнєцова – група архітекторів та інженерів

2) Богдан Купріянов – група юристів та фінансистів

3) Ольга Скляр – група виробників буд.матеріалів та підрядників

4) Андрій Труфанов – група по роботі з ОТГ

Продовжуємо працювати та відкриті до ваших пропозицій та ініціативи!

Останні

05.07 | Новини REBUILD UKRAINE Forum в Варшаві 4 липня у Варшаві відбувся перший захід, організований благодійним фондом "Житло для ВПО" спільно з партнерами 24.06 | Новини Меморандум про співпрацю з Ірпінською міською радою 23 червня благодійна організація «Благодійни фонд «Житло для ВПО» підписала Меморандум про співпрацю з Ірпінською міською радою 07.06 | Новини Українці подали понад 200 000 заявок на відшкодування зруйнованого житла Всього зафіксовано 14 млн кв. м зруйнованого житла. Пошкоджено, за оцінками Київської школи економіки, 35 млн. кв. м житла. 06.06 | Новини Ще один проект фонду у Хмельницький області Минулого тижня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Деражнянською міською територіальною громадою. 28.05 | Новини Перші Загальні Збори БО «БФ «Житло для ВПО» 26 травня, відбулися перші Загальні збори фонду. 03.05.2022 | Новини Уряд спростив порядок оновлення будівельних норм на час дії воєнного стану Уряд ухвалив рішення, яке дозволить в умовах воєнного стану оперативно розробляти будівельні норми та вносити зміни до них.