Eng
Головна / Новини /

Меморандум про співпрацю з Ірпінською міською радою

photo
23 червня благодійна організація «Благодійни фонд «Житло для ВПО» підписала Меморандум про співпрацю з Ірпінською міською радою

На жаль, місто Ірпінь зазнало значних ушкоджень, так майже 76% міста частково або повністю зруйновані, постраждали майже усі соціальні об’єкти, великих пошкоджень зазанали багатоквартирні будинки, 1100 об’єктів приватного сектору також у списку постраждалих.

Підписання Меморандума – це перший крок програми у відновленні житлового фонду на деокупованих територіях, а саме розвитку проектів соціалізації для переселенців та тих, хто втратив житло. Комунальний гуртожиток у непридатному стані в селі Михайлівка Рубежівка буде перетворено на якісне житло та центр соціалізації для постраджалих Ірпінської громади.

Вже за тиждень цей проект буде презентовано на заході в Варшаві REBUILD UKRAINE FORUM.

 

Останні

05.07 | Новини REBUILD UKRAINE Forum в Варшаві 4 липня у Варшаві відбувся перший захід, організований благодійним фондом "Житло для ВПО" спільно з партнерами 24.06 | Новини Меморандум про співпрацю з Ірпінською міською радою 23 червня благодійна організація «Благодійни фонд «Житло для ВПО» підписала Меморандум про співпрацю з Ірпінською міською радою 07.06 | Новини Українці подали понад 200 000 заявок на відшкодування зруйнованого житла Всього зафіксовано 14 млн кв. м зруйнованого житла. Пошкоджено, за оцінками Київської школи економіки, 35 млн. кв. м житла. 06.06 | Новини Ще один проект фонду у Хмельницький області Минулого тижня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Деражнянською міською територіальною громадою. 28.05 | Новини Перші Загальні Збори БО «БФ «Житло для ВПО» 26 травня, відбулися перші Загальні збори фонду. 03.05.2022 | Новини Уряд спростив порядок оновлення будівельних норм на час дії воєнного стану Уряд ухвалив рішення, яке дозволить в умовах воєнного стану оперативно розробляти будівельні норми та вносити зміни до них.