Eng
Головна / Новини /

REBUILD UKRAINE Forum в Варшаві

photo
4 липня у Варшаві відбувся перший захід, організований благодійним фондом "Житло для ВПО" спільно з партнерами

4 липня у Варшаві відбувся перший захід, організований благодійним фондом “Житло для ВПО” спільно з партнерами

Форум мав на меті демонстрацію значних ушкоджень нерухомості в Україні разом із планами по відбудові. Ми не просто хотіли показати, які неймовірні втрати завдає Україні воєна агресія росії та скільки людей наразі потребують житла, важливо було показати нашим польським колегам також і нашу работу та бачення відбудови, яка наврядчи стане можливою без активною допомоги міжнародних партнерів.

Серед запрошених учасників була команда міста Ірпінь та депутат Бучанської районої ради, які вразили аудиторію професійним підходом та підготували якісні матеріали.

Ми вдячні за бачення наших польських колег щодо відбудови в Україні та їх підтримку.

Дякую нашим спікерам Дмитру Негреша, заступнику голови м.Ірпінь та Ірині Ярмоленко, депутатці Бучанськоі міської ради, радниці міського голови Ірпеня з міжнародних питань, Анні Страховській, детутатці Бучанської районної ради, Ганні Христовій, керівниці Проєкту Ради Європи “Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. Фаза ІІ”, Христині Вачала-Малік, PFR Nieruchomoscie, Володимиру Сєнко, представнику Червоного Хреста в Польщі, Олександрі Федотовій, ADER HABER, Ользі Романенко, компанія ЕКОПАН, Юлії Двораківській, СВМ Форум, Шимону Войцеховському з APA Architects та Мартіну Хаймс з AD Studio.

Захід був би неможливий без підтримки партнерів: PZFD, Build Europe, White Star Real Estate, M2Poland, ADER HABER та Asters

Фото Oleksandr Kosariev

Останні

05.07 | Новини REBUILD UKRAINE Forum в Варшаві 4 липня у Варшаві відбувся перший захід, організований благодійним фондом "Житло для ВПО" спільно з партнерами 24.06 | Новини Меморандум про співпрацю з Ірпінською міською радою 23 червня благодійна організація «Благодійни фонд «Житло для ВПО» підписала Меморандум про співпрацю з Ірпінською міською радою 07.06 | Новини Українці подали понад 200 000 заявок на відшкодування зруйнованого житла Всього зафіксовано 14 млн кв. м зруйнованого житла. Пошкоджено, за оцінками Київської школи економіки, 35 млн. кв. м житла. 06.06 | Новини Ще один проект фонду у Хмельницький області Минулого тижня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Деражнянською міською територіальною громадою. 28.05 | Новини Перші Загальні Збори БО «БФ «Житло для ВПО» 26 травня, відбулися перші Загальні збори фонду. 03.05.2022 | Новини Уряд спростив порядок оновлення будівельних норм на час дії воєнного стану Уряд ухвалив рішення, яке дозволить в умовах воєнного стану оперативно розробляти будівельні норми та вносити зміни до них.