Eng
Головна / Наші проекти /

Проєкт реконструкції будинку літніх людей в Центр соціалізації ВПО в Вінницькій області

photo
БФ "ЖИТЛО ДЛЯ ВПО" шукає фінансування на розробку проєкту реконструкції занедбаного будинку пристарілих. З цим проєктом ми зможемо залучити кошти міжнародних договорів.
Територія обʼєкта захаращена

БФ «ЖИТЛО ДЛЯ ВПО» готується для реалізації нового проєкту Центру соціалізації для ВПО. Шукаємо донорів для благодійного проєкту, де в комфортних умовах будуть жити родини, які стратили свої домівки через російську агресію і війну.

ПІДТРИМАТИ ПРОЄКТ 

Місце розташування: Україна, Вінницька область, Вінницький район, Стрижавськатериторіальна громада, с. Мізяківські хутори, вул. Центральна, функціональна територія існуючої амбулаторії (раніше – лікарні)  

Наразі провели обстеження за допомогою візуального огляду, опитування осіб відповідальних за експлуатацію прилеглої території та будівель. 

Наявний стан будівлі на момент початку робіт:

В цілому будівля збережена в нормальному стані. Вікна та двері відсутні. Незначна частина перегородок та стін пошкоджена. Підлоги на дерев’яних лагах частково збережені. Перекриття 1 поверху виконані з пустотних залізобетонних плит. Плити мають поодинокі отвори для проходження електричної каналізації чи облаштування вентиляційних отворів в простір горища. Подекуди на плитах можна бачити явні сліди корозії нижнього поясу армування.

Внутрішнє водопостачання:

В будівлі було заплановано розташування систем холодного та гарячого водопостачання з вузлом підігріву води. Повністю система завершена не була. Наразі більша частина залишків трубопроводів цієї системи демонтована.

Внутрішня система водовідведення та господарсько-фекальної каналізації:

В будівлі раніше були частково змонтовані дві окремі системи – для водовідведення від рукомийників та видалення господарсько-фекальної каналізації. Системи повністю завершені ніколи не були. Наразі від цих систем є поодинокі залишки. Чавунні труби систем пошкоджені та розібрані.

Система опалення та теплопостачання:

Опалення будівлі та теплопостачання системи гарячого водопостачання раніше планувалося від твердопаливної котельні, яка була розташована в сусідній будівлі колишньої лікарні. Система ніколи не була завершена. На місці є залишки двотрубної системи опалення. Опалювальні прилади та підводки до них відсутні.

Зовнішня система каналізації – відсутня.

Стан будівлі на вересень 2023 року
Експерти компанії 7CI Group провели всі потрібні обстеження будівлі / території та на волонтерських засадах розробили проєкт. Вже є готові планування та візуалізація майбутнього Центру:
Наразі БФ “ЖИТЛО ДЛЯ ВПО” шукає фінансування на розробку проєкту реконструкції занедбаного будинку літніх людей і перетворення його на Центр соціалізації ВПО.